Yetişkin Atölye Çalışmaları

Duygu Bozdağ / İş İnsanı:

Benim bu hayatta özel bir şey yapmam gerekiyordu.  İnternette gezindim ve bir dünya aktiviteler önüme serildi. Eskirim öğrenmeyi denedim, tango kursuna gitmeyi düşündüm. Daha birçokları gibi etkinlikler bulabilirdim ama benliğimin neler çıkacağını meraklandıran ve uygulamada şekillenen biblonun verdiği heyecanı katıldığım atölyede yaşadım. Filiz Hanımın büyüleyici anlatımıyla nihayet kendimi özel hissettiren bir deneyime kavuştum.

Atölye Uygulamaları

Her meslekten insanın günümüzde ortak meselesi haline gelen zamansızlık, teknolojinin kullandığı materyaller ile çalışma saatlerinin uzamasına neden olmasından dolayı yaşanmaktadır. Katılacağınız atölyemiz size sanatın ayrıcalığı sayesinde yaşamsal bir kanal açma fırsatı sunmaktadır. Kendinizde farkında olmadığınız özelliklerinize yol bulacak bu eylemler sizin kaşif olarak edinimlerinizi heybenize dolduracaktır.

Yeteneğiniz sizin onu keşfetmenizi bekliyor. Elleriniz kağıt hamurunu şekillendirmeye başladığında hayal olan görüntü parmaklarınızın dokunuşuyla vücut bulmaya başladıkça yeteneğiniz ortaya çıkacak.